19 вересня 2019 року в Полтаві на базі Полтавського відділення тампонажних робот філії «УГВ-Сервіс» АТ Укргазвидобування вперше в Україні був запущений в експлуатацію контейнеризований пресувальний стенд виробництва голландської компанії RESATO.

Дані контейнеризовані стенди широко використовуються в нафтогазовій промисловості для безпечного випробування під високим тиском труб, рукавів, цементувальних головок, з’єднань і інших елементів тампонажного і бурильного устаткування.

Особливістю даного стенду є те, що все обладнання зібрано всередині 22-футового контейнера, всередині якого є приміщення для оператора і відсік для проведення випробувань. Розміри контейнера дозволяють тестувати труби довжиною до 4 метрів.

Результати перевірки заносяться в базу даних і при необхідності на кожну перевірену одиницю може бути роздрукований сертифікат перевірки. Випробувальний стенд відкалібрований на заводі-виробнику і має всі необхідні міжнародні сертифікати. Персонал УГВ-Сервісу пройшов дводенне навчання і отримав відповідні сертифікати оператора міжнародного зразка.

Детальніше ознайомитись з обладнанням компанії RESATO можна буде на виставці на стенді D8-6.

4 2

3 1